Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Cort - M900

M900

Cort - M900

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
9/10 (Počet: 1)
Zvuk:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
10/10 (Počet: 1)
Kvalita:
10/10 (Počet: 1)
Cena:
9/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
9/10 - Cena za tento nástroj vzhledem k jeho předloze (P.R.S. Hollow Body) příznivá, mám ji asi měsíc a jsem nadšen, univerzální nástroj skvěle spojující kvalitní magnetické snímače a piezo v kobylce, cena asi 17500,- je vzhledem ke kvalitě a provedení více než přijatelná
Zvuk:
10/10 - Krásný nástroj za dobrý peníz, opět mne začalo bavit cvičit, zvukově inspiruje,vhodná pro většinu žánrů, doporučuji vyzkoušet, stojí za to :-)))
Vzhled:
10/10 - Super, trochu jako masiv, trochu jako lubáč, trochu jako akustika, prostě od všeho trochu, zvukové kombinace jsou nepřeberné - 3-pol. přepínač - HB bridge - HB bridge + HB neck - HB neck, potenciometr tón. clony po vytažení rozpojuje cívky HB, takže výsledná kombinace je shodná, jen s tím, že je činná vždy jen jedna cívka snímače + k tomu možnost přimíchání zvuku pieza s vlastním volume a tónovou clonou (3-polohový přepínač magnet. snímače - mix - piezo) = neuvěřitelná škála zvuků od skoroakustického přes jazzový a country až po bigbeat, přičemž lubový charakter těla vždy dodá kulatost a teplý tón a vazbí jen v extrémních hlasitostech, pro HC a trash bych asi sáhl po masivní kytaře, tato pak pro všechny ostatní styly v pohodě.
Kvalita:
10/10 - Jak jsem již psal, mahagon s topem z nádherného plamenného javoru "tiger eye", mahagonový je i krk, hmatník palisandr, perleťové obdélníkové značky netypicky kombinované s abalonem, hardware chrom, kobylka tone-pros s piezo snímačem - vzhledově krásný nástroj s neotřelým designem, vycházející z Paul Red Smithe, od něhož je na stojanu sotva k rozpoznání.
Cena:
9/10 - Nádherný top z plamenného javoru dodává pocit luxusu, tělo z frézovaného mahagonu je překvapivě lehké, lesklý lak, precizní začištění hran pražců nemá chybu, nultý pražec je graph-tec, nedrhne. Bod strhávám za knoby potenciometrů, které se vysmekávají z hřídelek, speciálně na tónové cloně je push-pull přepínač a tam je to vůbec na pytel... spravila to kapka lepidla na každou osičku... jinak snad jen v F-otvorech poteklé kapky laku a bublinka v laku na hlavě, ale to je spíš maličkost.Snímače Seymour Duncan chrome desinged SH-4 (bridge), SH-1 (neck), piezo Fishman v kobylce Tonepros. Perfektně vyřešený spoj krku a těla.