Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Epiphone - Zakk Wylde Les Paul Custom

Zakk Wylde Les Paul Custom

Epiphone - Zakk Wylde Les Paul Custom

Bullseye, Camo, Buzzsaw

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
10/10 (Počet: 1)
Zvuk:
9/10 (Počet: 1)
Vzhled:
10/10 (Počet: 1)
Kvalita:
9/10 (Počet: 1)
Cena:
8/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
10/10 - Tahle kytara je určená pro lidi, kteří přesně vědí co chtějí! Pokud patříte mezi fanoušky Zakka a nemáte 100 000,- Kč na originál Gibson tak je to skvělá volba!
Zvuk:
9/10 - Pokud budete uvažovat o koupi této kytary pak se vám zřejmě líbí tvuk Zakka! Takže tady platí důležité spojení s efekty (Boss SD-1 nebo MXR Zakk Wylde, Chorus CE-5 nebo MXR Stereo Chorus, Dunlop Rotovibe a Dunlop Wah Hendrix nebo nový Wylde Wah) a zesilovačem Marshall JCM 800!!! Nezapomeňte to všechno propojit kvalitníma kabelama a na kytaru natáhněte struny GHS Boomers Zakk Wylde, podlaďte o půltón a pak zažijete pořádný maso!!! Zvukově jsem maximálně spokojený...
Vzhled:
10/10 - Klasika Les Paul Custom (lehčí než originál - díky použití horšího dřeva, velmi pohodlný krk (není tak mohutný jako originál). Jinak není co dodat mám verzi Bullseye (terč)! Jo a ještě důležitá poznámka kytara má od originálu odlišnou barvu ta slonová kost je ve skutečnosti nažloutlá! Ale to je podle mě jen drobost!
Kvalita:
9/10 - Kvalitní nástroj, perfektně řemeslně zpracovaný v detailech. Kvalitní snímače EMG-HZ (pasivní) narozdíl od originálu kde Zakk používá aktivní EMG 81 a EMG 85! Jinak jsem opravdu spokojený s originálem bych to nerad srovnával, ale pokud to porovnám s jinými Epiphony tak je tato kytara opravdová lahůdka!
Cena:
8/10 - 25 000,- Kč (2002) - Poněkud vyšší cena - dnes se dá ale sehnat levněji! Určitě dobrý poměr cena/výkon!