Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Peavey - Bandit 112S-II

Bandit 112S-II

Peavey - Bandit 112S-II

kombo
Výkon 80W/8ohm, 100W/4ohm, repro 12" Shefield

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
8.5/10 (Počet: 2)
Ovládání:
9.5/10 (Počet: 2)
Spolehlivost:
9/10 (Počet: 2)
Vzhled:
9/10 (Počet: 2)
Zvuk:
8.5/10 (Počet: 2)
Cena:
9.5/10 (Počet: 2)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
8/10 - Docela těžká potvora s hodně silným zvukem.Velké plus je možnost výběru ze třech druhů přebuzení od moderního po vintage.Další plus je výstup 100W na externí box.V pohodě je slyšet na třetinu hlasitosti i na větším podiu.Jako u všech kombíček nic moc efekt.smyčka.
Ovládání:
10/10 - Ovládání je hodně praktické a přehledné,ve spojení s footswitchem není co řešit.
Spolehlivost:
9/10 - Hodně spolehlivé zařízení,snese opravdu hodně.
Vzhled:
8/10 - Vzhled taková klasika,mě docela vyhovoval.
Zvuk:
7/10 - Jak jsem již uvedl dobré je přebuzení,tam je z čeho vybírat,pro mne byl nejlepším hi-gain,přišel mi daleko modernější než další modern-gain.Moc mne nezaujalo ani přepnutí na vintage u čistého kanálu.Docela pěkná je simulace lamp(transtube),ta se na zvuku opravdu projeví.
Cena:
10/10 - Cenu budu hodnotit ke dnešku.V roce 2003 stálo 14000,-,dnes je cena okolo 9000,-No a ten výkon+zvukové možnosti,ta cena dneska jde.
Celkový dojem:
9/10 - Na úvod - Hodnotím tu ještě starší verzi Bandita 112, kolmý panel a klasické ostré logo, made in U.K. Technicky je to ale skoro totéž, určitě blíž než současná Čína, tak to snad nevadí.

Někde jsem čet "nejlepší nelampovej apec". Souhlas, v tranzistoru asi nic lepšího nenajdu.
Ovládání:
9/10 - Na panelu je vše potřebné plus lecos navíc. Presence, Resonance, T. Dynamics, Trash ...
Plnej, spíš nadstandardní dvoukanál. Výstup preampu, vstup do koncáku. Opět - to jinde nenajdete.
Spolehlivost:
9/10 - Mám krátce, starší, jetej. Funguje bezvadně. Některé knoby trošku prskají, asi pomůže Kontox.
Vzhled:
10/10 - Klasika, elegance. Z těch modifikací nejlepší. Starší green line ani nové se zkos. panelem natož cingrlátková Čína se mi tolik nelíbí.
Zvuk:
10/10 - Koupil jsem s tím, že zkusím, jestli by dokázal nahradil lampovou hlavu Engl Thunder, resp. aspoň její koncák. Takže jsem připojoval oba k ext. boxu (2x V30) a porovnával. Ten Bandita hraje fakt neuvěřitelně ! Chvílema jsem až váhal, jestli ne líp než lampa. Musí teda být Resonance on, aby dostal tu šířku v basech, ale pak je to maso !
Hlavně jsem ale chtěl zkusit vstup Power amp in pro externí preamp, Engla používám právě tak. Opět podobnost značná, ale uznávám, ta lampa má navrch v té plasticitě, pružnosti, objemu-to hlavně i v čitelnosti.
Taková čítanková perlička : Hrál jsem chvíli na Peavey a když jsem přepojil na Engl, začalo mi vadit, že basy v kvintách mám trochu rozladěné. Ten tranďák to zamáz, nebylo to tak poznat. Nezažít to, řek bych si - "myslivecká latina", ale ty legendy o lampáčích jsou prostě pravda. Podtrženo - na tranďák paráda, ale lampu to prostě nenahradí.
Cena:
9/10 - 4,5 bazarově. Spokojenost.