Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Line 6 - POD 2.0

POD 2.0

Line 6 - POD 2.0

modeler

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkové hodnocení:
6.8/10 (Počet: 4)
Ovládání:
8.3/10 (Počet: 4)
Spolehlivost:
9.3/10 (Počet: 3)
Zvuk:
5.5/10 (Počet: 4)
Vzhled:
7.8/10 (Počet: 4)
Cena:
5.3/10 (Počet: 3)

Hodnocení produktu:

Celkové hodnocení:
8/10 - Pre domace studio to skoro urcite staci. Co ja viem... Mam z toho zmiesane pocity...
Ovládání:
7/10 - No nie je tam velmi co ovladat, vytikam ze pokial si uz nieco ulozite tazko to jemne upravit... nemate ako zistit co ste si navolili.
Zvuk:
8/10 - Studeny, duty a suchy zvuk... To nema s tymi aparatami co to modeluje skoro nic spolocne... Mozno ze na nahravke to tak nepocut ale nazivo je to bieda. Davam mu osem pretoze nekazi povodny zvuk natolko ako V-amp2...
Vzhled:
7/10 - Mohli to skraslit...
Cena:
6/10 - 7500,- SK Mada Music, nekupil som. Pomer cena kvalita sa mi nezda dobry.
Celkové hodnocení:
7/10 - celkem ho hodnotím takto:své si odehrál, zvuky jsou víc než dobré,jen ty marschally moc piští,teď dostal svůj šuplík u komplu a tam vydrží určitě ještě dost dlouho
Ovládání:
9/10 - ovládání je v pohodě, nevím co má kdo proti, ale asi to budou takoví týpci co neuměj číst (manuál) a to se potom nedivím že jim ovládání dělá problém. Tip pro nemanuálisty:problém s nalezením poloh poťáků při změně zvuku drž store a otáčej poťáky, šipky od ladičky ti ukážou (jako při ladění)kam ještě pootočit.....dokud nezačnou svítit obě.
Spolehlivost:
8/10 - je to krabice bytelná, osm dávám za po 1,5 roce ulomený pojistný zobáček" na šňůře k FB 4
Zvuk:
3/10 - pro homerecording je to ideál, ovšem na živé hraní...mno hrál jsem přez to 2,5 roku, tak si můžete právem říkat co si stěžuju,no jo jenže já si potom koupil lampáč, takže i přez tranďáky i přez lampy i když si nastavíte boží zvuk není cítit žádný přímý atak" pocit ze hry je potom takový jako by to hrálo z nějakýho vohulenýho magiče deset metrů za vámi, chybí spojení se zvukem!!!!!Doporučuji vyzkoušet jakékoliv kombo,aparát samotné a pak zapojit PODa, rozdíl bije do uší,aparát najednou ztratí svou přirozenou dynamiku a vůbec celý projev...blééé
Vzhled:
4/10 - no tak tady musím říct že se mi to nelíbí,kdysi dávno jsem do podobného patvaru blinkal v sanitce
Cena:
2/10 - Jó, já ho koupil kdysi za 13000 !!!!!
Celkové hodnocení:
8/10 -
Ovládání:
8/10 -
Spolehlivost:
10/10 -
Zvuk:
8/10 -
Vzhled:
10/10 -
Celkové hodnocení:
4/10 - Nechápu, jak tahle krabice mohla před 10ti lety vyvolávat davové šílenství. Podle mě jde o naprosto průměrný multiefekt s naprosto průměrnou simulací boxů. Čisté a Cruch zvuky ujdou, Hi gain, to je slabota.
Ovládání:
9/10 - Notoricky známé, některé podfunkce se ladí s podržením TAP. Celkem praktické, pro běžného uživatele dostatečné. MIDI a hloubková nastavení nepoužívám.
Spolehlivost:
10/10 - I přes své stáří vše funguje naprosto perfektně. Tady není co vytknout.
Zvuk:
3/10 - Mánii Line6 jsem naštěstí nepodleh. Tak jsem po letech chtěl zjistit co na ní bylo. Nezjistil jsem nic. POD do tranzist. comba Solton zní jako obyč multiefekt se slušným rozsahem barev. Simulace lamp? Jejich pružnosti a saturace? K smíchu! Marshally ujdou, ale při vyšších zkresleních je sound žalostnej. Porovnal jsem s lacinou analog. krabkou Behr.GDI21 (SansAmp GT2) a ta porazila POD na celé čáře. Plastickej, napranej, živej nářez ! A do linky se simulací A.I.R? Prej zachycení akustických vlastností bedny a nahrávacího prostoru... Cha! To snad nemůžou myslet vážně? Jde o obyčejný krátký stereo delay, navíc stejný na každém modelovaném boxu! Nic víc. Zapojil jsem prastarou Pandoru PX-1. Ta má horší procesor, zkreslení jsou zašumělý, ale simulaci boxu na ní udělám stejnou nebo lepší. Má taky ten krátkej stereo delay, navíc s nastavitelným parametrem. Za klad PODa považuji snad jen to, že při přepínání modelovaných zesíků se automaticky přiřadí defaultní výběr boxu a korekcí. Většinou je to ten nejlepší výchozí zvuk. Jinak to co dostanu z PODa bych určitě dostal z kdejakeho ZOOMa nebo Digitecha.
Zpětně obdivuju nadšence, který na POD nahrávali a nahrávaji desky. Něco jsem slyšel a ve srovnání s tím, co jsem po hodině nakroutil já, ty tracky nezněly tak zle.
Tohle má být ta revoluce, kvůli které studioví harcovníci vyhazovali své VOXy? Tahle UBOŽÁRNA ? TTAAHHLLEE ? No to si snad děláte prdel !!
Vzhled:
10/10 - Neřešim, jde o zvuk.
Cena:
8/10 - Koupil jsem jetej za 2,5. To odpovídá. Doufám že prodám za podobnou cenu. Nové se prodávaly za 16t. A pitomci jim je cpali do chřtánu horem, dolem...