Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Krank - Krank Krankenstein 100W

Krank Krankenstein 100W

Krank - Krank Krankenstein 100W

hlava

  • Kanály : kleen, overdrive

  • Výkon : 100W

  • Lampy :

  • 4 x Softek 5881 (koncový zesilovač)

  • 4 x EHX 12AX7 (preamp)

  • efektová smyčka


Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
10/10 (Počet: 2)
Ovládání:
9.5/10 (Počet: 2)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
8.7/10 (Počet: 3)
Zvuk:
9.7/10 (Počet: 3)
Cena:
7/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
kurva tohle bych chtěl jednou dostat do pracek!!!!
Ovládání:
10/10 - Standartní jako u většiny zesilovačů. Velice šikovný je potenciometr SWEEP který funguje jako parametr ke sředům.
Vzhled:
7/10 - Říká se , že v jednoduchosti je síla ale v tomhle případě bych vzhledem k ceně čekal propracovanější design, ale pro někoho může být zajmavý.
Zvuk:
9/10 - Měl sem možnost zesilovač zkoušet asi jen hodinu to je na najdutí konečného zvuku málo, ale už za tu hodinu můžu říct, že jsem čekal trochu větší nářez v závislosti na tom jaký je kolem něho haló. Co mě překvapilo, byl Clean channel prakticky se mi nepodařilo nakroutit úplně čistej zvuk zkoušel sem EMG i RM pickups ale v obou případech byl zvuk mírně nakřáplý, přitom na rectu obě kytary hrajou čistě. Ovedrive (Dime) chanel mi přišel jako by měl lehký tranzistorový nádech s obrovským množstvím gainu. Přijde mi že není tak dynamický jako Recto,ale zase se na něj hraje lehčeji – více maskuje nedostatky v technice hry:) . Charakter zkresleného zvuku se mi líbí, hlavně díky výše zmiňovanému potenciometru SWEEP se dá zvuk posunout dle potřeby.
Celkový dojem:
10/10 -
Vzhled:
10/10 -
Zvuk:
10/10 -
Celkový dojem:
10/10 - Je to brutal největší, jaký jsem vedle Revolutiona slyšel!!! :-))))) KranK a ENGL jsou to nejlepší, co mi prošlo rukama (pravda, moc toho nebylo :-) ).
Ovládání:
9/10 - Ovládání standartní + pot SWEEP = super vychytávka. Jen mi chybí gain na čistém kanálu. U silných snímačů maličko nakřápne. Ovšem čisté zvuky já hraju více méně na krkový, čili tam to je v pohodce, zvuk krásně kulatý.
Spolehlivost:
10/10 - Revolutiona mám asi rok a kromě flašek drží...lahve je otázka spolehlivosti sama o sobě, čili to sem nepočítám. :-) Šlo o koncové (jen pro přesnost). :-) Krankensteina mám pár měsíců, takže se teprve bude lampovat na koncáku taky na KT88 a to bude teprve nářez!
Vzhled:
9/10 - Ne na desítku, ale dost příjemný tvrdší vzhled...ovšem font i tvar loga je úžasný! :-) Kranknsteinovi sluší vyloženě černá, Revolutionu pak chrom díky potům....moc příjemné mít takový "Cadilac".
Zvuk:
10/10 - Zvuk je brutální...hlavně s KranK boxem je to peklo největší!!! Hlavně to má plnou prdel středů narozdíl od Rectifierů. PS: Hlukem frekvence nenahoníme, jak známo, že... :-)))) Do konce ještě 6550ky (KT88) a hraje se na preamp bez přikreslení konce...lahoda.
Cena:
7/10 - Cena je v Evropě díky oceánu a clu trochu jinde, než v Emeričce...ale z druhé ruky se dá díky neznalosti jiných ( :-D ) koupit za velmi příznivou. Ovšem ten zvuk za to stojí. Vedle ENGLa super volba.