Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Behringer - V-AMP 2

V-AMP 2

Behringer - V-AMP 2

modeler

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkové hodnocení:
7.6/10 (Počet: 5)
Ovládání:
8/10 (Počet: 4)
Spolehlivost:
5.5/10 (Počet: 4)
Zvuk:
6/10 (Počet: 4)
Vzhled:
8/10 (Počet: 4)
Cena:
8/10 (Počet: 3)

Hodnocení produktu:

Celkové hodnocení:
8/10 - Na domace cvicenie na hifi vezi je to dobre. Pre male domace studio je to pozehanie... Ale na live je to fakt dost otazne...
Ovládání:
7/10 - No... kopec skrytych funkcii o ktorych vam navod nepovie NIC a bez softwaru tazko alebo vobec nenastavite niektore veci. Inac je to intuitivne a jednoduche, kym ide o pracu so zosilovacmi. Druhe modely zosilnovacov sa NEDAJU citat... VELKA CHYBA!
Spolehlivost:
8/10 - Mal som len problem s adapterom, lahko sa tie koliky vykrivia a potom moze V-Amp2 na pohlad fungovat len vam nejde zvuk... Ale ak vam na to na podiu niekto slapne tak z toho asi vela neostane... Ale na podium to samozrejme ani nie je urcene...
Zvuk:
8/10 - Na cvicenie na doma a na skusky je to viac nez dost. Krystalovo cisteho zvuku a'la POD si neuzijete... Ale samozrejme to sa od neho ziadat neda. Niektore modely ale zneju daleko zivsie ako konkurencne produkty. A maju kus teplejsi zvuk. Len vas upozornujem: Ak mate lampove kombo a myslite si ze to pouzijete ako delay alebo chorus tak omyl! Plastovy zvuk, skreslovane vysky (AD prevodnik je len 33khz, nenechajte sa oblafnut tymi udajmi ze 96khz, 24bit :)) ) a absolutna neautenticnost modelov Vox. Pocul som uz vela modelov Voxu AC-30 (Pod 2.0, Pod xt, Pod xt live, Vox valvetronix, fender cyber-twin, hugges&kettner Zenterra) ale behringer ma daleko najhorsi.
Vzhled:
7/10 - Vyzera to vpohode... ked nechcete ohurovat...
Cena:
9/10 - Moze to vobec byt lacnejsie?
Kupoval som 6700,- Allegro (februar 2004) teraz 4500,- Muziker (november 2005)... predal som za 2500,- (september 2005)
Celkové hodnocení:
4/10 - Na tenhle produkt se dívám celkem rozpačitě. Vadí mi především to, že je to "stolní" konzola takže vlastně skoro vylučuje použití na živé hraní. No a pokud už to má ležet na stole u PC, není lepší si do hostovací aplikace natáhnout nějaký plugin? Pak je to samozřejmě kopie PODu, takže originalita žádná. Vyzdvihnout lze především cenu.
Ovládání:
8/10 - Ovládání - tak tady se Behringer celkem vyšvihnul tím, že používá "virtuální knoflíky", což znamená, že visrtuální světelná ryska se vždy nastaví na reálnou polohu podle hodnoty paramatru v uloženém patchi - což je x-krát lepší než původní řešení od Line6 (POD). Jako plus lze brát přídavné pedály pro ovládání (v ceně)
Spolehlivost:
4/10 - poruchovost těžko říct, ale jinak efekt vypadá celkem dost křehce - opět vylučuje to živé hraní...
Zvuk:
4/10 - amp simulace těžko porovnávat, u všech podobných efektů bych to viděl skoro stějně, i když čím dál víc se asi algoritmy budou zlepšovat. LIne6 POD údajně má zvuk lepší (věrnější simulace), ale osobně si myslím, že to vyjde nastejno. U zvuků je malá možnost upravit parametry (hlavně co se týče efektů), což zase ubírá bodíky celkovému hodnocení.
Vzhled:
7/10 - No aspoň jednu věc nezkopírovali (tedy ještě kromě virtuálních knoflíků), ale vzhled ve tvaru kytary je spíše výstřelek - POD ve tvaru ledvinky působí mnohem kompaktněji
Celkové hodnocení:
7/10 - Docela šílený efekty, nic extra modulace zvuku, málokdo celou tuhle krabici využije. Na doma v pohodě
Ovládání:
8/10 - Zprvu jsem byl dost zmatenej, ale ztačí nad tim trošku popřemejšlet co všechny ty blikátka dělaj, a nebojte se na to šáhnout
Spolehlivost:
2/10 - po čtvrt roce mi odešel a nikdo neví proč, jednoduše jsem ho vypnul, a když jsem ho pak zapnul, pozice byly rozházený a nešslo nic ukládat - byl prakticky nepoužitelnej
Zvuk:
4/10 - Celá krabice děsně šumí a brumí. Modulace aparátů se mi moc nelíbily, na metal a tvrdou hudbu šlo jen hi-gain, a využil jsem asi 4 a to žádná z niuch nebyla na rockovou hudbu. Nadruhou stranu musim přiznat že modulace fuzz s jemnym delayem byla příjemná alá Jimmi Hendrix(kvákadlo jsem měl vlastní). Z efektů je přijatelný jen Delay a kterej můžete poměrně dobře nastavit a přijatelnej je chorus, ostatní je na prd.
Vzhled:
8/10 - modrá fazole - komu na tom záleží
Cena:
5/10 - 2000 za jetej
Celkové hodnocení:
10/10 - Na cvičení úplně to nejideálnější co může být. Jinej účel to nemá.
Celkové hodnocení:
9/10 - Vzhledem k ceně není špatný. Na domácí nahrávání dem klidně použiju. Teda, jestli po měsící neodejde ...
Ovládání:
9/10 - Naštěstí mám českej manuál, takže jsem se dozvěděl i o přístupu ke skrytějšímu nastavení. Ovládání je lepší než na PODu, díky datovejm knoflíkům s LED stupnicí. To je fakt dobrej nápad.
Spolehlivost:
8/10 - Zatim vše šlape, efekt je zánovní. Ale o Behringerech víme svoje, takže čekám, kdy to přijde ...
Zvuk:
8/10 - Porovnával jsem s Pocket POD. Behr. je trošku jinde, v něčem horší, v něčem lepší. Jednoznačně negativní je šum na konci higain riffů. Je potřeba hodně gatovat. Jednoznačně pozitivní - na rozdíl od PODa, kterej i po vypnutí simulace boxu je pořád trochu "zasudovatělej", Vamp se chová opravdu jako čistej preamp a velice dobře pak zní s jinou simulací reproboxu - u mě s impulsním reverbem SIR.
Interní simulace boxů Vampa jsou použitelné jen dvě: č. 1, s přimhouřeným okem č.4
Vzhled:
10/10 - Modrá kytarka-no, nic moc, ale na to dlabu. Ty LED poťáky jsou fakt paráda. To se Ulimu povedlo!
Cena:
10/10 - Na bazaru za 1000 zánovní, netknutý, s brašnou, pedálem, napaječem, CZ manuálem..., nekup to !