Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Boss - ME-50

ME-50

Boss - ME-50

kytarový procesor

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkové hodnocení:
9/10 (Počet: 1)
Ovládání:
10/10 (Počet: 1)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Zvuk:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
10/10 (Počet: 1)
Cena:
9/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkové hodnocení:
9/10 - Je to velmi dobrý analogově se tvářící efektík. Není složitý na ovládání a nachází se v bytelné konstrukci. Jen škoda, že postrádá MIDI. :c)
Ovládání:
10/10 - Ovládání je naprosto perfektní. Díky potenciometrům je možné najít nastavení mnohem rychleji, než překlikávat mezi různými parametry v rackových procesorech. Výborná věc taky je přiřazení jedné ze sedmi funkcí expressionu, který slouží v základní poloze jako volume pedál. Malinká nevýhoda jsou dva nohou nedostupné přepínače bank.
Spolehlivost:
10/10 - Mám ho sice půjčený, takže co do spolehlivosti nejsem schopen říct. Přesto je ME50ka zavřená ve velmi těžko dobytném kovovém krytu. Je to sice krapet těžší, ale to je odplaceno nízkou mírou poškození (teda pokud nikdo nechce skákat po poťácích). :c)
Zvuk:
10/10 - Kvality efektů jsou prostě Bossovské. :c))) Je nutné k tomu něco dodávat?! :c)))))
Vzhled:
10/10 - Tento mulťáček je hezoučký. Modrozelená metalíza mu dodává noblesu a komfort, takže nejen, že je luxusní svou výbavou uvintř, tak je navíc luxusní i pro oko. :c)
Cena:
9/10 - Nový stojí okolo osmičky. Když ale srovnáme, co bychom dali za krabičky, které jsou uvinř "schované", tak je cena naprosto vynikající. Devítku dávám jen kvůli dnešním cenám některých multiefektových procesorů (Rocktron Xpression, TC G-Major). :c)