Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Kustom - Tube 12A

Tube 12A

Kustom - Tube 12A

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
9/10 (Počet: 1)
Ovládání:
8/10 (Počet: 1)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
9/10 (Počet: 1)
Zvuk:
9/10 (Počet: 1)
Cena:
9/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
9/10 - Super pololampové kombo na domácí cvičení s výstupem na externí reprobox.
Ovládání:
8/10 - Ovládací prvky jsou umístěny shora, a to power, vstup, výstup na sluchátka a knoflíky Gain, Level, Low a High. Kombo nemá knoflík Mid, místo něj má jakýsi čudlík Shift, kterým se asi spínají středy. Já ho mám pořád zapnutý. Zkreslený kanál se zapíná knoflíkem Gain on. Jednoduché, přehledné, i ve tmě ten malý ovládací panel dostatečně osvítí modrá ledka indikující zapnutí komba. Dost nešikovné mi přijde umístění ostatních prvků - kombo má ještě linkový výstup a výstup pro externí reprobox. Ty jsou umístěny vzadu, kombo je polootevřené a kablíky se musí do zdířek zasunovat zespoda. Hlavně výstup pro externí reprobox je super věc. Já jsem si ještě dodělal vstup na FSW a na mp3.
Spolehlivost:
10/10 - Kombo mám asi rok a půl a zatím šlape jak má, i když jsem s v něm několikrát vrtal. Co oceňuji je přístup fy Kustom - na můj mail se žádostí o schéma odpověděli rychle a schéma mi opravdu poslali.
Vzhled:
9/10 - Jednoduché malé kombo, černé, nic extra, prostě normálka. Líbí se mi chromované knoflíky a jasná modrá ledka signalizující zapnutí.
Zvuk:
9/10 - Používám ho hlavně na domácí cvičení a zvuk mi přijde super. Kombo je osazeno reprem Celestion Super 8. V předzesilovači je lampa, na čistém zvuku je to opravdu poznat, hraje moc pěkně. Zkreslený kanál není nic moc, ale já to řeším krabičkou, takže spokojenost maximální. Překvapilo mě jak nahlas tohle malé kombo dokáže hrát. Je tam ale určitá hranice u Volume - když je moc potichu tak to prostě nehraje nijak extra, musí se to nakrmit a trošku přidat na hlasitosti a pak je to paráda. Bydlím v paneláku a na tomhle můžu v klidu cvičit do noci.
Cena:
9/10 - Kombo jsem koupil použité v zimě 2008 za 1.200,-Kč, což mi přijde jako velmi dobrá koupě. Postrádal jsem FSW a cd vstup, což jsem si ale později snadno dobastlil.