Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Yamaha - RGX320 FZ BL

RGX320 FZ BL

Yamaha - RGX320 FZ BL

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
10/10 (Počet: 1)
Zvuk:
10/10 (Počet: 1)
Vzhled:
9/10 (Počet: 1)
Kvalita:
9/10 (Počet: 1)
Cena:
10/10 (Počet: 1)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
10/10 - Možná sem eště ovlivněnej tim,že mám radost z nový kytary,mám jí něco přes měsíc,ale nevyměnil bych jí ani za gibsona. Hraje se mi na ní naprosto perfektně díky minimálnímu dohmatu a velkejm pražcům, poslouchá na slovo a hraje i to,co neumim :) Všem,kdo chtěj kytaru na tvrdší muziku vřele doporučuju.
Zvuk:
10/10 - Kytara je to čistě na zkreslenou muziku, i čistej kanál na lampě bude vždycky trochu kreslit, ale zní to tak pěkně rockově třeba na čisym kanálu lampovýho fendera...ale jak se zapne zkreslení, tak z jakýhokoliv aparátu dostane maximum,výstupní signál je,řek bych dost silnej, je to ideální na jakýkoliv zkreslení, a i při maximálnim gainu na všech rozmnejch aparátech co sem hrál to bylo čitelný a jasný. Tón je stabilní, sustain pro mý potřeby víc než dostačující...10/10, nemám co vytknout :-)
Vzhled:
9/10 - Co mi na takový na první pohled jasně metalový kytaře přijde nezvyklý je hlava 3+3...prostě sem u těhle kytar zvyklej na klasickou ibanezáckou hlavu, ale při živym pohledu člověk zjistí,že je to udělaný moc pěkně...jinak černá pěkně naleštěná když je to nový,má to vleký sklony se zamazat,ale s láskou o to pečovat je radost:-) Krk má tlustý jako běžný LP, ne takový ten tenký ibanezácký,ale je to o zvyku, ruka po něm klouže sama.
Kvalita:
9/10 - Kytara měla od prodeje všechno potřebný seřízený jak má bejt,oktávy,snímače,zkoušel sem si s tim hrát,ale lepší polohu snímačů sem nenašel. Kvalita provedení...Ze začátku mi dělaly potíže ladící mechaniky, měl sem měkký pouzdro, tak se tam kolík sem tam prostě otočil..sváděl sem to na kytaru,ale co sem koupil tvrdší obal,tak se ladění nehne když do toho nedrknu. Ze začátku se ty mechaniky otáčely vážně skoro samy, cca po měsíci už trochu "ztuhly" na takovej běžnej odpor při otáčení,takže nějakym náhodnym drknutím se to už jentak nerozhodí.. Jediný co mě zarazilo,že asi po 2 tejdnech se začal na určitý části trochu hůř otáčet volume poťák, třeba 0-6 se točil naprosto zlehka, 7-10 trochu hůř,chtěl sem to zkusit namazat,ale samo se to zas srovnalo,tak sem příčinu nenašel,nicméně ve hře to nijak neomezovalo
Cena:
10/10 - Kytaru sem koupil někdy koncem září 2007, za 9590.- kč zhruba. V týhle cenový relaci nejlepší co sem dostal do ruky(proto sem koupil,a proto samá chvála :-)), zkoušel sem Ibanez RG370, Ibanez SA260 a nějaké různé LP a Superstraty, zaujaly mne ty 2 ibanezky, ale tahle kytara má daleko lepší snímače, v poměru cena/výkon si nestojí rozhodně špatně.