Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Bugera - 333XL

333XL

Bugera - 333XL

hlava
The BUGERA 333XL tone machine cranks out mind-blowing lead distortion and tight crunch due to its raw tone and massive power. Whether you want crystal clean punch, sultry smooth classic rock lead tones or that bone shattering metal crunch, the 333XL provides extensive tone shaping abilities with virtually unlimited dynamics in a three-channel configuration.

The 333XL’s brutal power comes from 4 hand-selected and matched BUGERA EL34 power valves. 4 BUGERA 12AX7 valves in the preamp add up for terrifying punch and mind-rattling gain.

Each channel features Volume, Bass, Mid and Treble, while the Crunch and Lead offer additional Gain control. The XL builds on the 333 series with added XL tone shaping switches on the Lead and Crunch channels for super-fat valve tone and also includes a versatile noise gate. We added Impedance switching to match virtually any speaker cabinet, from 4, 8 to 16 Ohms. Plus you’ll love the detail in the fine reverb tails. The amp comes with a four-way heavy-duty metal footswitch for channel and effects loop selection, to tap your favorite effects.

This boutique-style valve head is constructed using precision manufacturing, blended with our artisan hand assembly, so you can be confident it will stand the test of time. The next time you wield your axe, feel the Soul of Valves with the BUGERA 333XL.

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
9.8/10 (Počet: 5)
Ovládání:
10/10 (Počet: 4)
Spolehlivost:
9.3/10 (Počet: 3)
Vzhled:
9.8/10 (Počet: 5)
Zvuk:
9.8/10 (Počet: 4)
Cena:
10/10 (Počet: 5)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
9/10 - Má sestava je kytara Fokus FRS, Dadarka 10ky, krk EMG81, kobyla SD Blackouts, Bugera 333, homemade 2X12 s V30 a ven leze hodně solidní peklo. Předtím jsem měl v boxu Sheffield® 1230, ale to nehrálo...
Ovládání:
10/10 - Co se týče ovládání nemám výtek. Všechny ovládače jsou dobře přístupné, tlačítka pěkně podsvícené a odpovídají barvám na fujsviči. Hlava přepíná bleskově bez jakýchkoli pazvuků! Vzadu je fajn vychytávka na namotání kabelů! Taková blbost, ale potěší. Luxusní je to, že si hlava pamatuje, na který kanál jsem zapnul reveb. V praci to funguje tak, že třeba čistý kanál má reveb zapnutý, crunch vypnutý a lead zase zapnutý... což je luxus! Super věcí je možnost výměny 6L6 za EL34 bez rozebrání zesáku.
Spolehlivost:
8/10 - Nicméně všimnul jsem si, že některé točítka se dají lehčeji ošoupat od toho stříbrného nátěru. Tak kdo lpí na pěkné vizáži, asi bude časem apgrejdovat. Mě osobně by se líbily klasické vintage slepičí hlavy. Co se týče spolehlivosti, tak zatím to nezačilo pořádné koncertní zatížení, ale snad v tom nebude problém. Uvidíme časem, je škoda některých levných dílů, které příjdou do styku s kytaristovou rukou.
Vzhled:
9/10 - Vzhled je super, hlava se mě fakt líbí... ještě bych uvítal krásně červené podsvícení lamp uvnitř. Možná si nechám časem dodělat :-))
Zvuk:
9/10 - Zvuk je fajn, pokud se zesák nakrmí pořádnou kytarou (snímačema), hrábnou do toho trošku vyhrané ruce a signál půjde do kvalitní bedny je 100%výsledek zaručen. Má pěkné chrochro i grrrr. Jedinou výtku bych vznesl na EQ a to na ovládání středů. Nelíbí se mi umístění středního pásma. Při přidávání středů to má tendenci spíš nabasovávat a ztrácet konkrétnst, než přidávat středy. Tam bych asi viděl nějakou úpravu, jinak mají EQ opravdu obrovský záběr a středový deficit se dá malinko nahradit výškama. Basů to má nechutně mnoho, ale dají se i krásně ubrat. Absence presence malinko chybí.
Cena:
10/10 - Mám verzi 333 a musím uznat, že zatím je dojem kladný! Tuhle hlavu jsem koupil za 7500 z druhé ruky a to je za celolampový 3kanál směšná cena.
Celkový dojem:
10/10 - Tento zesilovač jsem kupoval naslepo bez vyzkoušení a měl jsem tedy docela strach. Ale od chvíle co přišel jsem neobjevil nic, co by mě na něm zklamalo. Jediné co nemohu hodnotit je kvalita zpracování. Lampa za 13 a půl tisíc s takovýma možnostma...
Ovládání:
10/10 - Ovládání je intuitivní, snadné a přehledné, 3 kanály se samostatným nastavením, master volume. Reverb si pamatuje jednotlivé kanály. Noise-gate funguje lépe než jsem čekal. Možnost jednoduchého přehození EL34 za 6L6. Efektová smyčka je také bez chyby.
Spolehlivost:
Tak to je otázka, mám to teprve chvíli. Nevypadá to, že by se to hned rozpadlo, ale rozhodne bych nedoporučil s tím moc třískat a házet to do auta při skládání aparátu. Ale myslím, že za tu cenu je zpracování velmi solidní. V porovnání s Behringerem, který jsem měl předtím a nebyl jsem vůbec spokojen, je to úplně někde jinde. Dal bych asi 8... Těžko říct...
Vzhled:
10/10 - Jeden z nejhezčích zezíků. Tohle se Bugeře opravdu povedlo.
Zvuk:
10/10 - Koupil jsem s bednou Marshall 1960AV a opravdu si velice rozumí. Clean kanál je plný dynamiky a uz na 2/10 je docela problém stát před bednou a hrábnout do strun. Crunch jde nastavit z jemného bluesíku až po Maideny. Lead má gainu plnou prdel i na nejtvrdší muziku. Fajn je, že i při nízkých hlasitostech to hraje poměrně slušně, mám to teď doma v pokojíku a dá se to:-) I když nevím co na to sousedi... Ale to pravé přichází až při větším volume. Opravdová Lahůdka pro uši!!! Tóny nesplývají a má to prostě šťávu... Jak doprovod tak sóla.
Cena:
10/10 - Netřeba nic dodávat! Za tu cenu je to fakt nářez!!! jsem přesvědčen, že lepší kup z v této cenové kategorii ani není.
Celkový dojem:
10/10 - budu hodnotit jen celkovej dojem nebot se musím přiznat na vlastní ušiska jsem to neslyšel.prolezl jsem na netu co se dalo a našel jen ukázky na youtube a z těch je celkem prd slyšet,našel jsem ale pár mp3 a podle těch bych řekl,že to bude mět slabší gain a bude to potřeba dokrmit a nebo vyhulit jako kráva,je to lapma.vzhledově mě tenhle zesák dokonale uchvátil,je nádhernej a jestli to bude hrát ,tak je to v téhle cenové relacie boma.jak to někde uvidím na krámě tak to vyzkouším a poznatky sem dohodím!!!!
Vzhled:
10/10 - super super,snad nejhezčí zesák co sem viděl.podle mě tedy.
Zvuk:
to je to co nevím sakra.
Cena:
10/10 - cena jednoznačně bomba!!za celolampu!!!
Celkový dojem:
10/10 - Měl jsem spoustu drahých aparátů,ale tohle je bomba!!!Má plnej,hutnej,čitelnej zvuk,ale POZOR nepoužívat repráky od této firmy,chce to pořádnej,kvalitní box...
Ovládání:
10/10 - Každý kanál má své korekce,reverb můžete nastavit na kolik kanálů chcete,má vypínatelnou ef.smyčku footswitchem,kterou mimo jiné můžete také použít i jako Volume pedál což je super.Je to aparát se vším všudy!!Jinak je ovládání jednoduché a přehledné.
Spolehlivost:
10/10 - Hraju dloooohý zábavy a zatím bez problému.Moji dva kamarádi ji mají necelý rok a taky NO PROBLÉM,takže 10.
Vzhled:
10/10 - Vypadá ve skutečnosti mnohem líp než na fotce.Krásný zesík,ikdyž okopírovaný od Peavey....:)
Zvuk:
10/10 - Čistej je moc příjemný,Crunch = AC/DC britiš sound a Lead je americkej sound.
Používám bednu Genz Benz G-Flex 2x12 a je to naprostá bomba!!!!S touto Bugerou se dá zahrát opravdu vše a hlavně s hodně kvalitním zvukem,který vás nezklame ani na koncertech.Je to hodně muziky za málo peněz!!!!
Cena:
10/10 - Cena je bezkonkurenční,protože zvukově se Bugera vyrovná mnoha drahým aparátům!!Koupil jsem ji ve firmě Audiopro,kde máte rovnou záruční i pozáruční servis,take není co řešit.
Celkový dojem:
10/10 - Koupil jsem si hlavu 333, tzn. verze bez potenciometru PRESENCE a NOISE GATE. 120 wattů je fakt pekelný výkon, ale můžete si být jisti, že se uslyšíte jak v klubu pro 50 lidí, tak i na stadionu. :-)))) Další věc, která mě dostala, jsou basy...hlava jich má mraky, ale co je podstatné, tak ani při vytočení doprava se zvuk nehltí. Snad vám to úpomůže v rozhodování. Koupil jsem ho naslepo a jsem nadšen. :-)))))
Ovládání:
10/10 - Naprostá pohoda a rychlost. Všechno při ruce a lehce dostupné. Stručné, jasné, výstižné. :-))) Pro některé může být výhodou spínatelná efektová smyčka, která může sloužit coby jump na sóla... Určitě dobrá věc, ale já, který hraju s procesorem pořád zaplým, toto nevyužilu. Navíc - kdo chce použít reverb, tak hlava si pamatuje, kde byl reverb aktivní a kde vyplý. Dobrá vychytávka. :-)))
Spolehlivost:
10/10 - Vzhledem k tomu, že mám hlavu 2 dny, tak spolehlivost hodnotit nemůžu. Přesto - za cca 7 hodin hraní se tam nic nepoškodilo, jak by smi mnozí mohli myslet. :-)))) Na střeva jsem nekoukal, ale jediná nevýhodka by mohly být poťáky, které nejsou přišroubované k šasi...ale kdyby náhodou, tak se to dá při výměně napravit... Nicméně mi bylo odborníkem řečeno, že všechny součástky jsou standartní, trafa dokonce dobré a patice všude keramické, takže se nenechte zmýlit....nic, co by se mělo co nejdřív rozsypat.
Vzhled:
10/10 - Hlava vypadá profesionálně. Kolega z kapely přišel na zkoušku a říkal: "Ty musíš mít ale peněz..." Když jsem mu ukázal účtenku, málem jsem ho chytal... :-))))))) Černá a chrom - opravdu výtečná volba a profi vzhled. Ať na to koukám, z jaké strany chci, nikde nic netrší, neprosvítá nebo nebije do očí. Všechno parádně sedí. Prostě nádhera.
Zvuk:
10/10 - Zvuk....no....jak začít...čistý kanál nemá gain...na co taky, že... :-))))))) Při nakroucení korekcí do požadovaných poloh jsem zjistil, že hlasitost je masakroidně vysoko... Va srovnání s ostatními kanály jsem na čistém kanále zůstal na necelé trojce. Crunch není tak docela crunch. Spíš bych jej hodnotil jako LO GAIN...ostatně jak předesílá sám výrobce, je to spíš british sound. Gain pracuje se zvukem v celé šíři svého rozsahu. Třetí kanál je fakt maso...po pootevření potenciometru GAIN od nuly k jedničce zkreslení zapracovalo na velmi vysoké úrovni, takže je to fakt MASO kanál. Po testu průbehu gainu na kanále 3 jsem usoudil, že od půlky už nereaguje a je nejvýš, kam se může dostat. Ale aby si někdo nemyslel...je ho fakt tolik, že nikdo nemůže dosáhnout až tam. :-)))))) Ekvalizery (samozřejmě v tomto případě nezávislé pro každý kanál). Reagujou neuveřitelně = mají obrovský zdvih, takže uživatel se se zvukem opravdu dostane, kam potřebuje. I když hlava postrádá potenciometr PRESENCE, přesto je vzadu 3-polohový přepínač simulujující tuto funkci ve třech pevně nastavených režimech. Při rozsahu korekcí bohatě dostačující.
Cena:
10/10 - Za 13 litrů funglovka - neseženete nic lepšího!!!:-)))