Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Aria - MAC-50V/7

MAC-50V/7

Aria - MAC-50V/7

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
8/10 (Počet: 2)
Zvuk:
8/10 (Počet: 1)
Vzhled:
8.5/10 (Počet: 2)
Kvalita:
7.5/10 (Počet: 2)
Cena:
8/10 (Počet: 2)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
8/10 - Z druhé ruky, cena 3800,- myslim ze cena dobra vzhledem ke kvalite..
Vzhled:
8/10 - Zvukove si myslim ze je to za ty prachy povedena 7cka a po výměně snímaču (u me za RM Alnico bridge plus) kytara ozije a zvuk je konkretnejsi a celkove lepsi... sustain je i s FR celkem dlouhy.. jen by mohla byt malinko vic do stredu, ale to je zrejme zalezitosti pouzite dreva...
Kvalita:
7/10 - Telo ma klasicky superstrat tvar, nikterak neprijemny, potaky jsou tak akurat od strun.. jen je trosku mínus tvar hlavy.. ta vypada jak ochably p**is, ale jinac zadne vyhrady.. mohla by se delat i v jinych barevnych variacich..
Cena:
7/10 - Velka bolest u vsech levnych kytar - floyd rose. Pokud clovek kupuje kytaru pod 20tis tak musi pocitat stim ze bude problem s FR... nicmene tremolo se nechalo zamknout a nyni drzi ladeni bez problemu. Má příjenmy dohmat a krk celkove. Výborná věc je rozepínaní snímacu na singly pomoci prepínacu a ne pomoci push pull potaku.
Celkový dojem:
8/10 - Tahle Aria je rychle padnoucí kytaristově ruce. Je lehká a dobře se s ní manipuluje. Škoda jen mírnému napadání na hlavu a trošku nekvalitním snímačům. :c) Jinak se zdá povedená a docela hezká kytarka. :c)
Zvuk:
8/10 - Zvuk je úměrný levným elektrikám, čili žádný zázrak. Na druhou stranu - dovedu si velice snadno představit něco mnohem horšího, takže žádná světová katastrofa. :c))) Ale věřím, že po výměně snímačů se objeví razantní kvalitativní vzestup tohoto nástroje. Přesto velmi potěšily páčkové přepínače ovládání rozpínání snímačů. Je výhodou mít možnost nezávislého ovládání cívek snímačů. :c) Pokud budete měnit struny za tlustší, doporučil bych přizvednout mechaniku. :c)
Vzhled:
9/10 - Nástroj vypadá hezky. Vyrábí se pouze v jedniné barvě - černý lesk. Krk je v přírodní barvě, hlava lesklá černá ze přední strany. Starší kusy byly "ocejchovány" bílým, novější stříbrným logem výrobce. Narozdíl od prvních kusů taky přibyly rámečky snímačů. Jsou elegantní a slušivé. :c)
Kvalita:
8/10 - Celková kavlita je velmi uspokojující. S krkem byl trošku problém co do výztuže, ale reklamace poběhla bez problémů. Myslím, že je to velice individuální problém, čili na ostatních kusech by se toto objevovat nemělo. Pokud zmíním plovoucí tremolo, pak musím oznámit, že já jsem si ho nechal "zakurtovat" ze strany "vytahování tónů". Na to mám prsty. :c))) Na šestkách jsem s "plaváním" neměl problém, ale pnutí opravdu tlustého H se projevilo na každém teplotním stupni. Ale po mojí úpravě - jak se naladí, tak drží. :c)
Cena:
9/10 - Cena nového nástroje je v pohodě. 12.000,- Kč není na sedmičku moc. Je to relativně úměrné celkové kvalitě nástroje.