Produkty

Recenze a hodnocení produktů

Line 6 - HD147

HD147

Line 6 - HD147

hlava
300W, stereo, amp modeling

Průměrné hodnocení uživatelů:

Celkový dojem:
10/10 (Počet: 2)
Ovládání:
8/10 (Počet: 2)
Spolehlivost:
10/10 (Počet: 2)
Vzhled:
10/10 (Počet: 2)
Zvuk:
10/10 (Počet: 2)
Cena:
8/10 (Počet: 2)

Hodnocení produktu:

Celkový dojem:
10/10 - Výbornej zesák, supr zvuk, vzhled, prostě můj mazel;-)
Je to univerzální aparát se kterým zahrajete všechno na co si vzpomenete;-)
Ovládání:
6/10 - S nastavením se musí člověk vypořádat a najít si svůj zvuk. Chvíli to trvá, ale pak to stojí za to.
Dokoupení FBV Shortboard je nutností, pak jsou totiž neomezené možnosti jak naložit se zvukem(ladička, wah, ovládání efektů)
Spolehlivost:
10/10 - Už ho mám cca. 5 let a když jsem ho kupoval tak už byl starý 3roky. Zatím funguje bez problémů. Navíc v něm nejsou žádné Lampy které by se mohly poškodit nebo vypálit takže odpdá starost o ně.
Vzhled:
10/10 - ÚÚÚžasnej, je to zatím nejoriginálnější vzhled u zesilovače co jsem viděl, nejlepší na něm je to podsvícení. Navíc case je z opravdovýho nerez a když se vyleští je to nádhera!!!
Zvuk:
10/10 - Masakrrrr, nejlepší zvuk jsem z něho vytáhl až EMG-81 snímačem a orig. bednou Line6 412S. Velice jsem si oblíbil nastavení Mesa Tripple Rec. s compresorem. Pak jenom stačí přidat středy a je to z toho zvuk který se hravě vyrovnal zesilovači jako je H&K Switchblade. Vyzkoušeno na vlastní uši na pódiu!!! Navíc 300W wattů zesilovač se vyrovná 100Watt lampovýmu zesáku. Efekty se jsou výborně a jednoduše řešeny a jsou velice kvalitní a určitě je každý využije. Mezi moje oblíbené patří Chorus, Delay a Wah, který hraje naprosto fantasticky:-)
Cena:
10/10 - Sehnal jsem tři roky hraného za 20 litrů + ještě musel vypláznout dalších 9 litrů za nožní ovladač a cca 18 tisíc za bednu Line6 412S ale vůbec nelituji.
Teď už se dá navíc sehnat za cenu kolem 16ti tisíc a jetý kolem 12ti:-)
Celkový dojem:
10/10 - Totální masakr... vzhledově, zvukově, včetně neobyčejných možností...něco jako 1000 v 1 :-) Především to neskutečné množství zvukových možností je nepřekonatelné v souvislosti s danou cenou. Po vlajkové lodi VETTA je toto druhý nejlepší torpédoborec z digitální flotily LINE 6...
Výzva pro všechny power.. hardcore... a jiné krotitele decibelů.
Ovládání:
10/10 - Dokonalost a nádhera. Je to skutečně velmi promakané a intuitivní. Pro hračičky úplná jahoda :-) Každý modelovaný apec má dvě verze, které označuje červená, či žlutá led dioda. Pak stačí zatlačit na knoflík a zelená led-ka ukazuje výběr simulovaného boxu.... hm, nemá to chybku. Efektová sekce je taky super....
Spolehlivost:
10/10 - Kvalita provedení jedním slovem: dokonalost !!!
Vzhled:
10/10 - Zatím jsem lepší design neviděl...
Vážení tohle se vyrábí v Matrixu... :-) Jen to fialové podsvícení v žebrování je poněkud nezvyklé a já bych dal třeba přednost zelené barvě... A ty žluté ledky bych dal asi také v jiném odstínu... (no jo, jsem punťa)
Zvuk:
10/10 - Jde i digitální mašinu se simulovanými zvuky o síle 300 watt, tak prosím nesrovnávejte s lampovými monstry. Zvuk je neuvěřitelně variabilní a ve většině simulací velmi věrný. Všechny simulace jsou použitelné...ale hlavní je, že si je každý může dle ucha upravit...rychle a bez problémů. Vše lze také nastavovat i přes pc... nebo si již vytvořené zvuky stahovat přímo z www.line6.com. Zvuky lze ale brát i třeba z ledviny POD a z dalších produktů Line 6. Velkou roli pak hraje vhodný a odpovídající box, ale to platí pro všechny hlavy...
Proč to tak chválím ??
Ne nedostanu jej za reklamu.... já tuhle laboratoř koupil... a jsem spokojenej. :-)
Cena:
6/10 - Co u nás není drahé ??
I v tomto případě je cena samotného zesilovače na hranici 40.000,- Kč. Pokud všek chce našinec mít včechny možnosti, musí dokoupit minimálně FBV Shortboard (ovládací pedál) a rázem je na 50 litrech. Ale stojí to za to, protože např. ve srovnání s MB má dalších asi 99 možností navíc.. :-)