Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: ZOOM G7.1.U + Lampová hlava rozdall - problém

7.2.2007 11:19 [eiffel1]
ZOOM G7.1.U + Lampová hlava rozdall - problém - Kategorie Nástroje > Efekty
Chtěl bych slyšet vaše rady k tomu problému.Mám víše zmíněný multiefekt a svoje 70w kombo který používám zvuk je super,hraje to jako čert, ale ted jsme hráli s kapelou a já si moh pujčit lampovou hlavu od rozdalla.Když jsem multák zapojil tak jako vždy zvuk co z toho vycházel byl strašny.Upozornuji že zkreslení tahám přes multák a na zesiku mám pouze čistý kanál.Když hraju přes svuj apec je to v pohodě.
Proč to tedy přes toho rozdalla nešlo.Ten zvuk byl nekonkretní uplně rosypaný.Při Palm mutingu jsem se zhrozil.Ještě upozornuji že ze jednalo o kopii JCM800. naladil jsem opravdu čisty kanál a zkoušel si hrát i s gainem na multaku ale výsledek stejný.Poradte

Seznam příspěvků:

[0..4 / 4] Strana:  1 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
7.2.2007 14:15 [Rudy]
Re:
projdi thready na tema Rozdall a.spol. a zjistis to sam..:))
7.2.2007 14:33 [podfuk]
Re:
myslis tu svetoznamou znacku s 25letou tradici, Rozmrdall ? mozna by ses mohl zeptat mistra Rudy osobne, kontakt tu nekde je, good luck ;)
7.2.2007 14:49 [Rudy]
Re:
odpoved tu uz nekde napsana je.Proste pokud Ti to nehraje tak jsi budto na hovno kytarista ktery nevi co je to dobry zvuk nebo mas na picu kytaru a efekt.A nebo mas na hovno sve kombo a az fcil jsi slysel jak to ma dobre hrat.Jeho aparaty predci zesiky firem Fender,Vox,Marshall,Mesa Boogie atd atd.To je vse srot ktery nehraje.......vzdyt uz to Rudla dela pres 25 let.
7.2.2007 15:21 [eiffel1]
Re: Rudy
Ano cítím v tom jistou dávku ironie :))
Jen škoda já opravdu myslel že to bude hrát líp. Samozřejmně vím jaka skvělá snačka rozmrdall je. Říká se pokud chceš byt nejlepší tak jedině s rozmrdallem
[0..4 / 4] Strana:  1 | Všechny | Poslední