Články

Články týkající se hudební teorie, hudebních nástrojů a hry na ně
Statistika: 240 článků |  17 autorů
Muzikant plus - portál pro hudebníky

Muzikant plus - portál pro hudebníky

17.12.2011 - Kategorie: Instrumento.cz
Na sklonku tohoto roku startuje muzikantský projekt, který zatím nemá v ČR republice obdoby. Jedná se o speciální muzikantský portál, který sdružuje hned několik zajímavých funkcí, které znáte z jiných oblastí internetu a které určitě oceníte. Jedná se vlastně o takový vánoční  dáreček, který připravili samotní muzikanti pro své muzikantské kolegy : muzikantPlus.

Ochraňte své hudební nástroje. Nedejte zlodějům šanci !

Jednou z hlavních funkcí portálu MuzikantPlus je Černá kronika. Už se vám stalo, že vám někdo někdy ukradl hudební nástroj ? Bojíte se na koncertech o odložené kytary, efekty a drahé podlahové procesory ? MuzikantPlus vám pomůže bojovat proti nepoctivcům. Hned teď registrujte své nástroje na portálu. V klidu a bez stresu se tak připravíte na situaci, kdy vám bude nástroj skutečně okraden. Pak už stačí jen na webu zmáčknout tlačítko a informace o krádeži se odešle do mnoha prodejen, bazarů, zastaváren v České republice i na Slovensku a také mnoha registrovaným uživatelů. Informace bude odeslána automaticky a okamžitě na neuvěřitelných 45 000 emailových adres.

Co tím získáte ? Žádný prodejce nebude chtít koupit nástroj, o kterém ví, že je kradený. Už jen proto, že takový nástroj prostě pořád patří vám a když jej v prodejně najdete, můžete si jej odnést domů a prodejce nemá nárok na nic a je tím pádem ztrátný. Kradeným nástrojům se tak každý vyhne a solidnější prodejci vás pak rovnou upozorní, že nástroj se u nich objevil. V takových podmínkách už máte vysokou pravděpodobnost, že sami neb s policií nástroj dostanete zpět.

Nástroje za extra levné ceny. Až 60% sleva

Hromadné nakupování je výhodné (znáš přece Slevomaty a podobné slevové servery) Jen u nás je ale tato metoda speciálně zaměřená na zboží pro muzikanty.
Dovedete si představit, že je možné získat nový, plně funkční nástroj za méně než polovinu běžné ceny ? Zdá se to skoro neuvěřitelné, ale je to tak. Celý princip je postaven na tom, že pokud určité produkty nakoupí více lidí, mohou se skupinově dostat na extrémně nízké ceny. Všude na světě to funguje, nyní je tato možnost připravena i pro české a slovenské muzikanty. 

Nejlepší informace, jak koupit nástroj

Chcete koupit nový nástroj, ale nevíte který ? Chtěli byste vědět, jak se na něj hraje, jaké má výhody nebo jaké s ním mají ostatní hudebníci praktické zkušenosti ? Jestli se daný typ kytary často nerozlaďuje, jestli napadá na hlavu a jestli jeho tlustý krk není při hraní sól pro kytaristu překážkou ?
Právě na tyto otázky se dozvíte odpovědi v recenzích, které napsali reální muzikanti, kteří mají zkušenosti s nástroji používanými na koncertech, ve studiích, zkušebnách apod.
Tyto unikátní informace Vám lépe pomohou vybrat vhodný nástroj, mnohdy i ušetřit nebo vás navést správným směrem.

Vyhledej ideální spoluhráče

Dosud neexistovala žádná databáze aktivních muzikantů. Veškeré zakládání kapel, shánění chybějících hudebníků, hledání záskoků do studia nebo na koncert mělo spoustu nevýhod. Na jedné straně nebylo z čeho vybírat, o potencionálních spoluhráčích se člověk dovídal z doslechu přes další kolegy z hudební branže apod. To vše se teď mění.
Už nemusíte žhavit telefony a horko těžko shánět ideálního kolegu do kapely. V rozsáhlé databázi si můžete vybrat z mnoha osob a nejen to. Profily hráčů samy prozradí, zda se člověk hodí do jezzové kapely, nebo je to zatvrzelý rocker, či třeba jen začátečník, který v žádné pořádné kapele ještě nehrál a hledá spíše začínající skupiny.
Šetřete čas sháněním a věnujte ho raději reálnému hraní a skládání songů. Vyhněte se od začátku kolegům, kteří se do vaší kapely nehodí a vyberte si takové, se kterými od začátku bude dobrá spolupráce.

Muzikant plus

Muzikant plus je prostě projekt, který muzikantů přináši spoustu zajímavých funkcí, které najdou krásně pod jednou střechou. Nejsou to jen výše zmíněné funkce, ale také také možnost dostat se na zajímavá diskusní fóra, najít si vhodnou hudební školu, účastnit se hudební burzy apod.

Pozn. Portál Muzikant Plus je provozován eShopem Muzikant.cz

 

Jiří Polášek
Diskuse k článku