Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: Firmy na výrobu propagačních předmětů kapely

20.12.2010 10:41 [Gregorien]
Firmy na výrobu propagačních předmětů kapely - Kategorie Ostatní
Hledal sem nějaké podobné téma, ale nenašel.. všichni určitě máte nějaké zkušenosti z firmama co dělají pro nás pro kapely merchendise , popř propagační materiály... mám konkrétně na mysli třeba výrobu plachet , výrobu a lisování CD , různé stojany na plachty (např na plachty před aparáty viz http://img222.imageshack.us/img222/6650/plachta.jpg) kde to sehnat, která firma to děla a za jaké prachy. Prostě Vaše zkušenosti.. které firmy třeba řeší velkoplošný tisk za dobre penize atd...

Dál sem se chtěl zeptat jestli máte nějaké dobré tipy na vydavatelství a zda ho řešit, nebo neřešit vubec.. díky

Seznam příspěvků:

[0..8 / 8] Strana:  1 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
20.12.2010 10:41 [Gregorien]
Re:
první příspěvek ;-)
20.12.2010 15:24 [feki]
Re: druhý příspěvek
Vygooglil jsem jich mnoho, ale začal bych zde, poptat na cenu :
skype: bavareklama / ba-va@seznam.cz
http://www.bavareklama.cz/Transparent/640/Mistrovstvi_evropy_ve_vabeni_jelenu_Ohrada_2009.jpg
20.12.2010 18:47 [rain]
Re:
Je toho fakt mrtě a cena se odvíjí od velikosti zakázky (čím větší počet kusů, tím levněj/ks....) Je to běžné reklamní zboží - potisknout, vytisknout lze cokoliv, jsou na to spešl katalogy, náš zpěvák se tímto (reklamou) zabývá, specifikuj co chceš a případně zjistím(e) co a jak. CD jsme nechávali lisovat (včetně bookletu a celofánového přebalu) jestli se nepletu u http://www.eximpo-cdr.cz/ - myslím že byli nejlevnější širokodaleko.
21.12.2010 8:10 [Gregorien]
Re:
jasne... potisk je jedna vec ale ted spis resim i ty stojany na ktere to chytnou... jestli si nechat udelat od nekoho na miru stojan, nebo se to primo prodava atd...
21.12.2010 14:20 [fbm]
Re:
jestli se primo v cesku prodava stojan na plachtu pred reprobednu???? uffff
no jako ja mam taky nekdy troufala prani, tuzby a predpoklady, ale ze te neco takoveho napadne vubec? :))))
A kdyz se oprostim od nevericnosti, tak bez emoci - stojan na miru, treba od nejake reklamky nebo zamecnika nebo truhlare.

jinak to je dobry thread, jestli se podari shromazdit nejake informace
21.12.2010 19:19 [paax]
Re: Gregorien
Zeptej se Romana z Psycho Radio, oni to mají a on je takový kšeftsmen, tak ti to určitě řekne.
Nicméně něco podobného máme v práci, jmenuje se to rollup, jako firmy zabývající se reklamou to určitě udělají, ale počítej, že za ty 4 kusy, nebo kolík dáte možná tak 20k. Můj typ.
Dnes už vám udělají i šprcky s logem vaší kapely :-), ale stojí to kámo...
8.8.2013 15:39 [D.Murray]
PLACHTA
Chceme si pro kapelu nechat vyrobit plachtu (či banner) o velikosti 5x3m. Nemáte s tim někdo zkušenosti? Což o to, firmy by se našly.... ale vyvstalo mi pár základních otázek. Co tak koukám na fesťákách, tak když těm kapelám vyjíždí na konstrukci do vzduchu jejich grafická plachta, řekl bych, že je to textilie (síťovina) - alespoň tak mi to připadá jak se to vlní. Většina firem totiž nabízí PVC bannery a chlubí se, že sjou lehký. Mně ale přijde hmotnost 5x3m 8 kg docela dost. Často bysme to připínali třeba na hadrový pozadí v klubu atd a nevím, jestli by to uneslo.
Možná i ten rozměr je dost do praxe.

Nemáte s tim někdo zkušenost? Textil/pvc ? kdyby mi někdo poradil i potřebný rozlišení pro tak velkou plachtu, uvítal bych.... ty požadavky PPI (teda oni tomu ve směs řikaj DPI) se liší docela dost.

Díky!
[0..8 / 8] Strana:  1 | Všechny | Poslední