Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: Aktivní snímač Seymou Duncan AHB1-7 Blackouts

26.11.2008 21:19 [Pitrisek.dc]
Aktivní snímač Seymou Duncan AHB1-7 Blackouts - Kategorie Nástroje > Kytary > Snímače
Olouvám se za nový téma, ale nic sem to o tomhle snímači nenašel.
Dost sem začal uvažovat o jeho koupi. Ale než něco objednám tak bych se chtěl zeptat jestli sním někdo nemáte zkušenost, nejvíce by ně zajímalo např. porovnání s EMG 81.
Hrozně se mi na EMG líbí hlavně to jak rychle reaguje na hru a je takový čistý bohužel ve 7str. verzi se dělá pouze v tom hroznym pouzdru. Tak bych chtěl zjistit jestli je ten SD podobnej nebo dokonce lepsi. Ted mám na kytaře Di marzia a na kyla v pohodě ale pri rychlej hře nejsou tak konkrétni a v porovnáni s kolegovejma EMG to neni to co bych si představoval.

Tady máte odkaz pro představu: http://www.musiccenter.cz/Seymour-Duncan-AHB1-7-Blackouts-Bridge-7-string-Phase-I/Humbuckery-pro-7-mi-strunnou-elektrickou-kytaru-Aktivn%C3%AD/:3:31915

Seznam příspěvků:

[53..102 / 102] Strana:  1  2  3 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
4.12.2008 12:16 [Sandon]
Re:
A u Thomanna bylo VZDYCKY neco drazsi nez u nas nebo jinde. To je prece princip megastoru...
4.12.2008 13:16 [kremator]
Re:
unfor: Proč bych měl platit DPH, když žádnou přidanou hodnotu nevyrábím. Obchodník tu daň neplatí (jenom z rozdílu mezi nákupem a prodejem což je v pořádku), v podstatě ji zaplatí spotřebitel, ne? Levný MP3 přehrávač bych si rozhodně neobjednal v USA (vlastně bych si ho nekoupil asi ani tady:). Já bych řekl, že ta nepatrná hodnota je z toho důvodu, že lidi to akorát stejně obtěžovalo a náklady na výběr DPH u drobných zásilek převýšily výnos...

S tím, že stát nedostane ani korunu nesouhlasím - a co Česká pošta, případně kurýr, co ti to doveze domů - ten daně neplatí?

Sandon: Trošku jsi zaspal - postnu ten link ještě jednou - proto ta debata začala: http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Tiskove-centrum/Tiskove-zpravy/081127-limity-zbozi.htm
4.12.2008 13:26 [paax]
Re: Sandon
No, já mám taky ten pocit, že obchodníci v ČR nakupují u Thomanna a pak si dávají svou přirážku :-))
4.12.2008 13:33 [paax]
Re: unfor
Ad.1 To s tou ladičkou. Já myslím, že by se to nezvrhlo, když se to nezvrhne u Thomanna.
Ad.2 Čeští obchodníci zkrátka nejsou schopni konkurovat zahraničním prodejcům, proč tomu tak je nevím. Možná špatnou legislativou, možná honitba za bohatstvím, fakováním zákazníků. Nezobecňuji, jen popisuji svůj dojem z toho, jakou mám zkušenost. Ne, já v ČR krom nutných věcí a nějakých spotřebních kravinek už moc nakupovat nechci. Mluvím teď konkrétně jen o hudebninách. Proč tomu tak je? Nevím.
4.12.2008 13:57 [unfor]
Re:
Sandon: to jsou právě stará data, teď se ten limit zvedl na mnohonásobek. Proto taky začla tahle diskuse.

Kremator: ne. Vzorová situace: číňan prodává mptrojku. Ty objednáš z číny. Zaplatíš za ní 2000,-. Když objednáš dvě, tak zaplatíš cca 4840,-. Proto, že první případ je pod limitem a druhý nad limitem. Čili když takto nakoupíš jako koncák, DPH neplatíš. Když takto nakoupíš jako dealer tak DPH platíš, protože bereš za víc než je ten limit no a hlavně to pak musíš jako firma zdanit. Přidaná hodnota se tomu říká, ale když dovezu zboží za 100 000 tak přidaná hodnota je 100 000. Stačí si vzít kalkulačku a podívat se na ceny s a bez DPH že se vždy liší o 19 procent z celé částky. Ne z marže nebo tak něco..

S tim kurýrem je to poznámka úplně mimo. Na tomhle se asi jaksi stavět ekonomika nedá.

Každopádně chválím Tvou osvícenost, že nepreferuješ levné mp3 přehrávače :-)) hodně lidem ještě nedošlo že za 500 nic jiného než shit nikdy nebude.

paax: ad 1: to je vidět, že v tom nepodnikáš. Na reklamacích máš u nás reklamační podvody na denním pořádku. Ve Švédsku jsou vybavené chatky, kde můžeš přespat, je tam výbava volně k dispozici. V anglii obchody, kde si nabereš a pak zaplatíš aniž by Tě nekdo sledoval. Řekni mi, proč tohle nejde u nás? Třeba najdeš odpověď na "u nás kontra thomann".

ad 2: to je v mnoha směrech. Za prvé - velké megashopy skutečně se zničí tim, že zaměstnanci jsou lempli kterým o nic nejde. Narozdíl od malých firem, kde jde majiteli o rozvoj firmy. Velké korporace na západě pak mají díky síle nákup za lepší ceny (větší množství). Pak legislativa (to jsi zmínil) ta je u nás likvidační.. Ale i to chování a mentalita hraje roli. Ne že ne.

4.12.2008 14:06 [rain]
Re: unfor
Blábolíš úplné nesmysly, doufám že obchodníci s těmito názory vymřou/zkrachují co nejdříve. Evidentně netušíš absolutně nic o tom jak funguje DPH natoš tak CLO.Když jsme u toho tak DPH se zaplatí jen jednou při dovozu do EU, lhostejno zdali v Chebu, Hamburku nebo Marseiles, tak tady nešiř bludy o placení DPH v tuzemsku. Jestli toužíš po tom aby tě někdo šacoval na hranicích jestli nevezeš pod kabátem nějakou cipovinu za tři stovky, a pak ti to pěkně vyměřil a zkásl tě (i s pokutou), tak já tedy ne. Obchodníci v ČR nakupují za stejné ceny jak jiní v EU, tak ať se předvedou...
Aby bylo jasno, od Cla a DPH je nově osvobozeno u "poštovních" zásilek (prostě vám to někdo pošle) zboží v max. hodnotě 150 Eur. Ty limity 300 Eur, resp. 430 Eur platí v případě že si zboží povezete sami, tzn. budete ho mít u sebe v zavazadle, v kufru auta apod., netýka se "zaslání" zboží ze e-shopu atd. Ten limit 700 Eur se týká toho, že zboží do této hodnoty můžete vyclít za jednotnou celní sazbu 2,5%, i když podle sazebníku tam bude sazba CLA třeba 12%.
Sandon, osvobození od DPH: jedná se o tzv. dovoz ve veřejném zájmu, to tě nemusí trápit....
4.12.2008 14:13 [rain]
Re: unfor
....se vztahuje na dovoz zboží neobchodní povahy, tedy určeného pro osobní potřebu dovážející osoby nebo jako dar pro soukromou osobu, kdy dovoz se uskutečňuje pouze příležitostně....
Že by kvůli tomuto přišli všichni dealeři v ČR na buben ???
4.12.2008 14:22 [fbm]
Re:
jestli si pamatuju diskuzi s jednim prodejcem, tak prave to ze by nakoupili u Thomanna a prodavali to tady dal nejde (teda oficialne :). Navic ta cena pro prodejce neni uz tak vyhodna, jako pro tebe alias "koncaka" (protoze ty nemusis zapocitavat nic dalsiho, protoze na tom nehces vydelavat)

a unfor: snad te uklidni ze v tom nejsi sam ;)
http://aktualne.centrum.cz/finance/volny-cas-a-nakupy/clanek.phtml?id=623937
jooo ony kdysi i parni stroje byly super a co dnes muze vykladat i treba jejich nejlepsi vyrobce na svete.....fnukas a porad jenom fnukas, kdyz to nejde zkus to lip a kdyz ani to nejde, tak jdi delat neco jineho.
4.12.2008 14:27 [paax]
Re: unfor
To je pravda co poudáš, já v obchodě nědělám, nevyznám se v tom a proto se do té debaty nepletu. Jen píšu svůj názor a dojem s prodejcema hudebnin tady v ČR potažmo na ostravsku všeobecně.
Beru to z pozice koncového zákazníka, kterému jsou nějaké § u řiti, víš co.
4.12.2008 14:29 [paax]
Re: fbm
:-)) Ale no ták, nebuď takový... :-)))
4.12.2008 14:41 [kremator]
Re: unfor
Trošku tomu nerozumím. Dovezeš zboží za 10000. Zaplatíš 1900 Kč DPH. Abys na tom vydělal, prodáš zboží za 11000 bez DPH, zákazník zaplatí 13090 Kč, tj. DPH je 2090 Kč. Ty jsi zaplatil 1900 Kč, rozdíl je tedy 190 Kč, což je 19 procent z rozdílu nákupní a prodejní ceny - tedy daň z přidané hodnoty. Co je na téhle úvaze špatně?
4.12.2008 14:50 [rain]
Re: kremator
Už jsem zažil i obchodníky kteří počítali cenu bez DPH tím způsobem, že vypočetli 19% z koncové ceny a odečetli vypočtenou částku od této koncové ceny.... (což by v tomto případě dělalo 2487 Kč... a potom se sněkým bav o obchodování...)
4.12.2008 14:58 [unfor]
Re:
kremator: ne, DPH se samozřejmě odvede jen jednou ale je to těch 19%. Když nakoupíš z USA (v tom limitu) tak ho neodvedeš ani jednou..

rain: bavíme se tady o přímém nakupu ze států mimo EU a jasně zmiňuji tu 150 Eur hranici, tak když už potřebuješ z někoho dělat blbce, tak si aspoň předtim přečti celou diskusi.

FBM: já nefňukám, nemám ani proč. Mě konkrétně se tohle nikterak nedotkne, protože prodáváme zboží, které se do tohoto limitu rozhodně nevejde. Ale je tu spousta obchodníků, kterým do tohoto limitu zboží spadne a vůči nim mi tenhle vál přijde jako likvidační a v každém případě objektivně nespravedlivý. Ve své podstatě bych se mohl spíš radovat, že to zkrouhne konkurenci, když už jsme u toho. Jenže mně jde tak nějak o princip. Upřímně bych Ti přál, aby Ti nejaká podobná legislativní zhovadilost dala taky pořádně na prdel, aby jsi mohl "zkoušet líp" případně dělat něco jiného. Ideálně v něčem do čeho investuješ spoustu času a energie už mnoho let (tak jako někdo kdo buduje třeba obchůdek).
4.12.2008 15:00 [unfor]
Re:
tahle diskuse skončí takovou takovým tim "arguing on the discussion board is like a paralympic games..." :-)))
4.12.2008 15:12 [fbm]
Re:
ty mi teda prejes pekne veci, jenom proto ze s tebou nesouhlasim ;)
4.12.2008 15:15 [kremator]
Re: unfor
19 procent z čeho? Z rozdílu nákupní a prodejní ceny? Takže to platí hlavně zákazník. Musíš také počítat s dopravou, která se u obchodníka rozpustí do více kusů. Není to tak jednoznačné. Když je tu ale věc dražší (koncové ceny) než v USA (včetně dopravy, DPH a ev. cla), tak je něco špatně...a byl bych hloupý, kdybych kupoval tady, DPH státu (když jsem nad limit) zaplatím tak jako tak a nebudu živit mezičlánek.

Souhlas s tím, že když je to pod limit, tak se neplatí - podle mě kvůli tomu, že se to státu nevyplatí, zaměstnávat na to lidi.

rain: Napsal jsem to dobře, nebo ne? Moc se v tom neorientuju, takhle si to ale představuju..
4.12.2008 15:31 [fbm]
Re:
proc je upraveny limit? presne jak pise kremator, protoze nekdo to musi rozbalit, zkontrolovat, priradit podle sazebniku a zase zabalit....a vzheldem k tomu ze posty jsou baliky z ameriky zavalene (onehdy to rikali v radiu :) a ze casto ty zasilky skutecne delaji takovehle prkotiny (jako napr. me dnes prisla redukce na kabel) tak se to jednoduse nevyplati....z cehoz plyne ze ani zadny obchodnik z toho nezkrachuje a je to jenom zastupny problem - Nasel jsem napritele, nespravedlnost vladne svetem....a co teprve nastane az se k moci vrati zase komouši, to teprv budes mrkat na drat ;)
4.12.2008 15:34 [unfor]
Re:
NO PRÁVĚ - platí to zákazník. A proto v USA to koupí za 3000, ale u nás za 3570. A proto to u nás nekoupí, ale koupí to v USA. A jak k tomu náš prodejce přijde že těch 19 proc prostě odvést musí ?

Jinak máš samozřejmě pravdu, že tam je spousta dalších vlivů, ale to jsou externí věci, které s tím nemají přímou souvislost. Nic co by řeklo proč když koupím něco z USA za 3 tak to nemusím danit. U nás musíš zdanit i žvejkačky za 13 korun a nikdo se s Tebou nes*re. Chápeš kam mířím.

myslím že tu úvahu máš OK, jde tu o celkový odvod ne o to kdo co konkrétně odvádí. Protože se to tak jako tak promítne do výsledné ceny a tim faktickým platitelem DPH není nikdy nikdo jiný než onen koncový zákazník. Pokud tedy u nás budu chtít nabídnout něco za stejnou cenu jako někdo ve státě mimo EU (švýcarsko např.?) tak jsem v 19% nevýhodě. Což je už samo o sobě víc než marže, takže => jsem v mínusu => zavřít krám.

On to kdysi říkal už Mr. Žantovský.. "proč bychom měli něco vyrábět, když můžeme k nám všecko dovážet?" ;-) jojo, a takových chytrých pánů je v politice spousta a pak to tak vypadá.
4.12.2008 15:41 [unfor]
Re:
fbm: nemusí nic balit, je u toho faktura zvenku - a podle ní se to prostě daní a tím to hasne. Kontrola se pak provádí náhodně a celník stejně prd pozná jestli ta hodnota toho co tam je odpovídá faktuře.
4.12.2008 17:11 [rain]
Re:
unfor: máš fakt zkreslené "představy" o DPH. Když ti vadí že si něco koupím za 3000,- v zahraničí a nezaplatím nic státu (protože DPH je příjem státu a vždy ji zaplatí konečný spotřebitel - zákazník), tak si ten ušlý zisk kompenzuj tím že naopak něco do zahraničí (třetí země) prodáš - pokud jsi plátce DPH, bude ti vrácena. Před vstupem do EU fungovala nějaký čas vratka DPH a nevzpomínám si že by si nějaký obchodník stěžoval na víkendové nájezdy zahraničních kupců, dokonce někteří prodávali rovnou bez DPH (vpodstatě nelegálně a bez jistoty že zboží skutečně vycestuje a DPH jim bude skutečně vráceno). Prostě dnes je ekonomika a obchod jinde a 150EUR je prostě "nepatrná hodnota". Já osobně to vůbec nevnímám jako legislativní zhovadilost, ale naopak krok kupředu a ke svobodě. Když mi někdo nabídne to co chci levněji, tak to tam koupím a basta a je mi fuk že je to na druhém konci světa, nebo v supermarketu za městem - říká se tomu volný pohyb zboží (a služeb) a celý svět k tomu pomalu směřuje. Že to zrovna tobě kazí kšeft je muška jenom...

kremator: jo máš to správně, cena s DPH = cena bez DPH (třeba 100,-) plus DPH 19% tj. 119,- (takže 119% ceny bez DPH) a ne jak si někdo myslí že cena s DPH je 119,- (tj. 100%) a z toho 19% je 22,61 :-)
4.12.2008 20:48 [Sandon]
Re: Krema a unfor
Tak to se omlouvam, to zvyseni limitu jsem prehlidl.
Nicmene se stejne na tom ani tak neda zbohatnout, tak co :-)
4.12.2008 22:02 [kremator]
Re: Sandon
Zbohatnout, to určitě ne, ale kdyby to platilo už minulý rok, tak jsem o pětikilo bohatší (nemluvě o kurzu dolaru:).
5.12.2008 9:28 [unfor]
Re:
rain: čti co píšu prosimtě. Nekazí mi to kšeft, protože vůbec zboží téhle hodnoty neděláme. Volný pohyb zboží s tím nemá vůbec co dělat. To je otázka CLA a o tom jsem už psal že je to přežitek a mělo by jít do hajzlu. DPH nemá s volným pohybem zboží souvislost. A pokud je 150 Eur nepatrná hodnota, tak proč ji teda musí všichni místní obchodníci danit? Taky bych chtěl vidět, jak bys například FÚ vysvětloval, že máš v učetnictví neshodu 150 Eur, což je "nepatrná hodnota". S tim prodejem do zahraničí to je asi jak říkal FBM s tim že "jdi dělat něco jiného". Někdo na to třeba nemá předpoklady. Co když má jen kamenný obchůdek někde na zapadákově ?...

Sandon: jasně že ne. Ale je to prostě nefér hra. A vidíš, že kremator už by toho třeba využil. Každý by toho využil :-)

Já se všem omlouvám že jsem tu rozjel takový offtopic. Ty SD BlackOuts mě totiž taky zajímají, tak se k nim můžeme pak vrátit.. Ale nechám ostatním poslední slovo ať to nevypadá že chci utnout diskusi po svém příspěvku..
5.12.2008 9:43 [kremator]
Re: unfor
Právě že na nesrovnalosti ohledně FÚ tu FÚ je. Na ty balíčky bylo potřeba kvanta lidí - takže se to nevyplatilo. Měli by ještě zrušit daň z nemovitosti a bylo by to.

Ty sice musíš danit každou malou kravinu - ale to je dané v podstatě celkovým obratem za rok - nakupuješ a prodáváš ne jeden kus, ale hromadu - aby to bylo spravedlivé, tak by stačilo, aby ti odpustili 800 Kč na daních jednou za pár let.
5.12.2008 11:23 [Sandon]
Re: unfor
Kremator by toho vyuzil, ale jako zakaznik, ne jako prodejce.

Jinak souhlas s poslednim prispevkem od krematora....jsou to halirovy polozky. Resp. kdo chce, at prodava zbozi nepatrne hodnoty a ukaze nam, jak se na tom vydelavaji miliony :-)
5.12.2008 11:27 [unfor]
Re:
tady nejde o miliony ale o obživu. A spousta obchodníků prodává jako svůj hlavní artikl v jednotkové ceně do 3.000,- Kč.
5.12.2008 13:20 [rain]
Re:
Stejně si furt myslím že to nebude mít nějaké likvidační dopady na jakéhokoliv obchodníka. Jednak spousta lidí prostě ani netuší že něco jde nakoupit přes net natož tak z ameriky, jiní nebudou riskovat kvůli záruce atd., no a ti co tam nakoupí, tak by nakoupily i se clem. Ty to furt nechápeš a vztahuješ to k českému obchodníčkovi, který je samozřejmě úplně stejně vychcaný jak český zákazník (viz případ ladička). To je jako debata jestli byla první slepice nebo vejce, míč je ale IMHO momentálně na straně obchodníků. Tyhle pravidla platí v celé EU http://ec.europa.eu/ceskarepublika/press/press_releases/08081845_cs.htm , tudíž když platím světové ceny za cokoliv, tak chci taky světové (Evropské) úlevy a v EU je 150 éček nepatrná hodnota a basta.

Na sedmičku nehraju, nicméně si o snímačích rád něco přečtu...
8.12.2008 12:46 [Lukas]
Re:
ja jsem se kdysi citil taky z jednani nekterych ceskych prodejcu/dovozcu hudebnich nastroju dotcenej, ale tak nejak jsem to uz prekousl :) zaroven bych sve argumenty jiz dnes stavel na faktech a ne na neprebernem mnozstvi spekulacich, domnenkach (nektere mi vhani usmev do tvare a nektere mi pripominaji hruzu nabozenskych dogmat stredoveku) a ublizenych pocitech :)
16.9.2009 10:33 [paax]
Re:
No, já nevím, po téměř 3/4 ročním používání Blackous se ho chci zbavit, na mě moc silný a čistý zvuk je sračka...
Kdyby někdo chtěl, vyměním za EMG 85!!!
16.9.2009 11:45 [Ashok]
Re: 16.09.2009 10:33:44 [paax]
Mas v podstate pravdu, je to proste o tom, co hrajes. Na hard rock to moc neni, ale na bordel(thrash, death, black atd) je to myslim momentalne bezkonkurencni snimac. Ja jsem s nim aspon spokojenej(mam ho uz skoro rok).
Vice napr. zde : http://music-store.cz/testy2.asp?ID=1959
Je tam i samostatna cast venovana Blackoutum.
16.9.2009 14:05 [paax]
Re: Ashok
Tak já hraju podobné styly, ale čekal jsem od něj i pěkný čiský zvuk, ale ta deka co z něj leze je strašná. Beru,na zkreslený to je super, ale jinak aby se dal použít pro čistý kanál, musel jsem ho dát 1,5cm od strun a furt to bylo málo, musel jsem si hlídat sílu drnkání, čož mě na live hraní celkem prudí. Navíc v takové vzdálenosti od strun už začal být zkrelsený zvuk poměrně blátivý v basech. Četl jsem, koupil jsem, zkusil jsem a budu rád, když bude pryč. Jsem holt asi zvyklý na EMG :-(.

PS : na videa myslím, ale neměl jsem zatím času :_(
16.9.2009 14:13 [paax]
Re: Ashok
No já nevím, tak jsem to četl a zase tam nějaký chytrák popisuje, že pěkný cinkavý čistý zvuk na kytaře je jen výsadou vesnických agro kapel a správný chlap má čistý zvuk jako hnuj :-)), nebo nejlépe vlastně vůbec žádný. Nevím no...
Beru Blackouts jsou prostě pro extrémní styly, kde je použití čistého zvuku minimální, nicméně recenze je napsaná poněkud pro mě zvláštním (debliním) způsobem. EMG mají své kouzlo a mě osobně prostě sedí daleko více.
16.9.2009 14:38 [Ashok]
Re: 16.09.2009 14:13:58 [paax]
To je o tom jak si to kdo vylozi. Me se zase Rolfuv styl psani libi(nenudi i kdyz je text delsi). Ty sis to pripodobneni cistych cinkavych kytar vylozil jako "vysadu agro kapel"(ackoliv takovej vyraz se tam neobjevuje), ja z toho zase ctu, ze Blackouty jsou limitovane co se pouziti tyce(coz je pro zabavaky samozrejme neprijatelne vzhledem k siri repertoaru).
16.9.2009 16:34 [paax]
Re: Ashok
Jo, asi jo... každpoádně to nemění nic na tom, že mě moc nesedí.
16.9.2009 17:13 [Somnium]
Re:
Ale zaráží mě, žes říkal, že ti pořád zkresluje čistý kanál - u mě s Blackouts na všech aparátech naprostá pohoda - sice te není kdoví jaká kvalita, ale rozhodně je pořád čistý i při větším řezání...
16.9.2009 23:59 [paax]
Re:
Nevím, ten signál je prostě silný, jako dá se to gainem vykutit, ale mám na strašně málo oproti EMG. Dnes jsem zahrál na prubě s EMG a je to lepší než SD.
17.9.2009 18:10 [Sandon]
Re: paax
Ja sem ze stejnyho duvodu prodal 81ku, proti 85kam, ktery mam doma nakonec 4 (ve 2 kytarach). Na higain metal riffy to bylo super, na nic jinyho. Crunch, clean, solo...vsechno tenoucky a impotentni. Proste presne jak se o EMG rika, ze jsou "synteticky" muhehe... Pekne dekujem za reklamu, vosumdesatjednicko...
20.9.2009 10:17 [paax]
Re: Sandon
máš pravdu... je to prostě EMG, ale ten se mě zkrátka nelíbí. Mimochodem, nechceš vybuchat? .-))
23.9.2009 12:11 [unfor]
Re:
btw: co byste si dali do této kytary? http://www.ibanez.co.jp/products/eg_page09.php?area_id=3&data_id=585&color=CL01&year=2009&cat_id=1&series_id=230

Za každý názor su vděčný... btw: přemýšlel jsem právě nad blackoutama, to mě nakopl právě ashok, když mi je docela nadšeně radil :-) Ale.... co čistej zvuk ?? ... :-/
23.9.2009 12:13 [unfor]
Re:
kdyby ti jelimani u EMG vyráběli ve standardním case tak tam dám blackout a ke krku EMG707TW a je to vyřešený... :( Nicméně jejich retardovaná firemní strategie je asi nesmrtelná v tomto...
23.9.2009 12:19 [Sandon]
Re:
musis si kupovat levnejsi kytary, v tech se snimace menit nemusi :-))))
23.9.2009 13:41 [unfor]
Re:
však to zas tak drahá kytara není, joudo :o)
23.9.2009 14:20 [paax]
Re: unfor
Ty vole, jak se ti zadře ložisko, tak budeš muset do servisu. Taky mě nedávno odešlo levé ložisko... 1500 jen to fiklo :-)))
23.9.2009 14:25 [Ashok]
Re: YBANES
. . . ale je hezka :o)
23.9.2009 16:01 [unfor]
Re: paax
tak to mi říkáš brzo :))) Kur*va asi 3x se tu ptam v prislusnym threadu na zkušenosti a nikdo nic a teď najednou ju má každej :o) .. btw: esi se zadře ložisko tak půjde do krbu, a hotovo...
23.9.2009 18:06 [Sandon]
Re: unfor
Leve lozisko na kytare? To pochybuju, zes to pochopil :))))

A kupovat musis kytary do 10k, tam budou snimace super :-) Ne nejaky za 20k...
23.9.2009 18:37 [unfor]
Re:
předpokládám že asi levé ložisko na tremolu, pokud se nemýlím :))

To budou určitě nějaký asijský shity :( Loni když nám v Rusku opravovali poloosu v továrně na Mazy tak nám tam dali nejaký čínský ložiska a už na ukrajině z nich byly šišky, takže jsme po pár tisících km zase měnili... Tak doufám že to nebude tremolo na 3 koncerty..
23.9.2009 21:28 [Sandon]
Re:
Paax to tremolo ma? ze bych neco prosvihl...? Nemyslel auto? (servis...).
Nevim do jakyho servisu bys daval tremolo na vymenu lozisek....si z tebe dela prd*el.
24.9.2009 8:02 [unfor]
Re:
no jo ... už stárnu asi :))
24.9.2009 9:29 [paax]
Re:
:-))
[53..102 / 102] Strana:  1  2  3 | Všechny | Poslední