Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: tupý zvuk singlů v mezipolohách

18.10.2006 8:03 [torst2]
tupý zvuk singlů v mezipolohách - Kategorie Nástroje > Kytary > Snímače
Ahoj. Koupil jsem starou Arii, osazenou Singl-singl-Humbuck. Teď jí ladim a mám furt problém. Každej snímač samostatně hraje dobře, ale v mezipoloze je zvuk zastřenej, jako při stažené TONE. Zkoušel jsem přefázovat střední snímač (prohodit žílu a stín), otočit snímač o 180°, ale bylo to ještě horší. Je nějaká pomoc? Dík.

Seznam příspěvků:

[0..3 / 3] Strana:  1 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
18.10.2006 8:49 [batty]
Re: torst2
Tak vsechno rozletuj, kup novy potaky, kondik, klidne i switch a zapoj to podle nejakyho overenyho SSH schematu. Bude to rychlejsi nez hledat chybku v zapojeni. Jeste me napada, ze stredni snimac nemusi byt reverzne navinutej(ale tomu moc nerozumim).
29.11.2006 7:21 [torst2]
Re: singl do dřeva
Ještě něco. Chtěl jsem SC na Arii vyměnit, už jsem si nechal poslat starší Fender Copy. JaK JSEM JE VYNDAL Z BALÍKU, TAK JSEM JE ZASE VRÁTIL ZPĚT A POSLAL DALŠÍMU ZÁJEMCI. oNY fENDER SINGLY MAJ NA SPODU TAKOVEJ TEN ROZŠÍŘENEJ PLAST ZE KTEREHO VEDOU DRATY. nO A ARIE MÁ SNÍMAČE VSAZOVANÉ ZEPŘEDU PŘÍMO DO DŘEVA (capslock !:( , takže se tam nevejdou! Je nějaká značka, která tohle nemá? Nebo dá se to uříznout?
29.11.2006 8:15 [joey]
Re: torst2
Ja mel na svy prvni "kytare" :) desny snimace (3x sc) a delaly mi jeste horsi veci, tak jsem ji nakonec pak prodal celou. Nepomahalo nic...otaceni, preopojovani. Tam ty snimace byly bez toho plastu na strane, ale zas byly sirsi, ale myslim, ze ten plast jen drzi privodni draty (pripadne tam jsou pripajeny ke koncum dratu vinuti), takze ja bych to klidne uriz :)
[0..3 / 3] Strana:  1 | Všechny | Poslední