Diskuse

Diskuse o hudebních stylech, kapelách, hudebních nástrojích, technice hry, aj.

Téma: Dnes opravdu smutný

19.5.2006 0:22 [Jacobyen]
Dnes opravdu smutný - Kategorie Ostatní > Chlast
Dnešní den opravdu dopadl špatně, hudba je velmi citová a citlivá záležitost a proto píši sem, pravda je, že budu psát o něčem jiném. Sedím v kanceláři a piju slivovici a z důvodů, jenž ve své podstatě jsou strašně jednoduché, Honza už nežije. Honza byl a zůstane náš kocour, nikdy jsem kočky neměl moc rád, hlavně kvůli povaze, raději mám psy, ale Honza byl u nás doma přes 6 let a za tu dobu se mnohému naučíte a na mnohé zvyknete. A já jsem si na Honzu zvykl a začal jsem mít jeho povahu rád, byl klidný, jedl strašně pomalu a měl moc rád zeleninu a vůbec na kočku atypickou stravu. Rád chytal hozené kamínky, byl to takový brankář, lezení na stromy mu moc nešlo, ale snažil se a když jsem šel večer na procházku, vždycky šel pěkný kus se mnou, když už to bylo dál od našeho domu, zůstal stát, já jsem šel dál a on ve tmě mňoukal. Když jsem se pozdě v noci posléze vracel domů, téměř vždy odněkud vyskočil a mňoknul a byla v tom radost, že už jdu a šli jsme společně pár posledních kroků společně domů.Umřel strašně zbytečně, půl hodiny před tím, jsem ho choval, pak chtěl ven, dle informací, které jsem dostal, jel nějaký blbec, jménem Josef Říha strašně rychle, nic neudělal, pouze to, že se posléze kamarádovi, kterého vůbec neznám, ale přišel k nám domů, chvilku potom s úsměvem na tváři se svěřil, že přejel kočku. Ctěl jsem ho strašně zmlátit, sám jsem jsem přejel jednou kočku, ale proto, že běžela přes silnici a já to nestihl, ale on se ještě tomu smál. Chtěl jsem udělat mnohé, pršelo, dával jsem si někde u leda cigaretu, odkud cca 200 m bydlí dotyčný parchant, byl podvečer a najednou jsem uviděl bíločernou kočičku, byl to velmi krátký moment, avšak v tu chvili se něco v mém hněvu zlomilo. Honzíkovi, bych již nepomhl a dotyčný primitiv, ne, nemá cenu dále líti hněv.
Honza neměl rád kytaru, ted spíše mé hraní, hlavně vysoké tóny, vždycky za mnou přišel, útrpně na mě hleděl a naříkal. Po tolika letech, však před týdnem nastala změna, hrál jsem velmi nahlas, Honza za mnou přišel, sedl si přímo k bedně a poslouchal a jen tak seděl a občas přišel blíže a otřel se mi o nohu.
Je mi to strašně líto a bude mi chybět, ač pořád kočky nemusím. Bylo to úplně zbytečné, tak strašně bych mu aspoň tohle léto ještě přál. Snad jestli kočičí nebe jest, bude mu tam dobře. Já a moje mamka nezapomeneme.
Děkuji, snad to pochopíte a neznevažujte, prosím můj a mé mamky smutný večer.

Tomáš

Seznam příspěvků:

[0..7 / 7] Strana:  1 | Všechny | Poslední 
Pořadí:   Čas vložení    Uživatel 
19.5.2006 0:33 [Jacobyen]
Re: Ještě jednou
Omlovám se za chybějící slova či naopak ty, jenž jsou dvojmo. Však je to moc smutné, přišel jsem o někoho blízkého. A je to opravdu kurevsky zasraný a těžký. Brečím a nechci tomu věřit. Byl svůj, byl to individualista, ale byl to kamarád, jenž patřil do našeho života a bude mi moc chybět.
Kdybych, tak mohl něco udělat, strašně málo chybělo a mohlo být vše jinak.
Končím, už nemůžu psát dál
19.5.2006 1:43 [Slayer]
Re: Jacobyen
Chápem to. Mne umrel na jeseň po vyše 11 rokoch pes(Rony) na rakovinu(ako matka nejaký čas pred ním...). Rakovina je KURVA(sorry, za nepekné slová a porušenie pravidiel infernal a kamzi, ale dúfam že ma pochopíte). Mne aspoň na chorobu, ale ak sa ti nejaký blbbec ešte vysmieval neviem čo by som spravil.
19.5.2006 13:54 [savana]
Re: [Jacobyen]
brácho, do Zubří beru Broskvovici, vyřešíme to. Měj se...těším se. S.
19.5.2006 21:53 [paax]
Re:
Smutný příběh, taky mám zvířecího kamaráda a to těžkého a drsného trhače návštěv se studeným čumákem, Sandon ví jaký to je drsňák že ? :-) A je fakt, že bych byl taky dojebaný, pokud by se něco podobného stalo a toho typa bych asi sejmul hned ve dveřích, ale ber to tak, že to byl holt osud a kotek sedí a mňouká v nebi.
22.5.2006 6:35 [George JV]
Re:
RIP... :o( Lidi jsou hovada.
26.10.2006 17:30 [j.rebel]
Re:
Někteří,já bych kočku nepřejel,na zvířata jsem opatrnej.
14.1.2007 14:05 [mais]
Re:
Jo to chápu :o( taky bych byl nepříčetnej kdyby mi někdo vyrakvil kamaráda (teda v mém případě psí slečnu) s němou tváři....
[0..7 / 7] Strana:  1 | Všechny | Poslední